Godło Polski
1
2
jesien-grupa-3
jesien-grupa-4
5
6
jesien-grupa-7
jesien-grupa-8
jesien-grupa-9

Przedszkole nr 2 w Radzyminie

Przedszkole nr 2
ul. Witosa 78
05-250 Radzymin 

tel:735039559

email: przedszkole2@radzymin.pl

email: dyrektorprzedszkole2@radzymin.pl

 

eTwinning 14/15


„ Program eTwinning to europejska współpraca przedszkoli , szkół podstawowych , gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w Europie , za pośrednictwem technologii informacyjno – komunikacyjnych .(…)

Celem programu jest też promowanie doskonalenia zawodowego nauczycieli , rozwijanie kompetencji technicznych , językowych i interkulturowych uczniów , nauczycieli oraz wprowadzanie wymiaru europejskiego do programu nauczania , a co za tym idzie wprowadzanie uczniów do europejskiej rzeczywistości , bez żadnych ograniczeń , zahamowań , bez poczucia mniejszości ,czy słabości ( Pietrzak A. Znaczenie i rozwój programu eTwinning w Polsce na tle Europy (w)” eTwinning drogą do edukacji przyszłości.” )

 

Nasze przedszkole po raz pierwszy bierze udział w projekcie eTwinning .

Razem z przedszkolami z Grecji i Rumunii realizujemy projekt „ Christmas Cards Exchange „ który ma na celu wymianę kart świątecznych wykonanych przez dzieci. Każde z partnerskich przedszkoli wysyła karty z życzeniami do pozostałych dwóch placówek. Nasze przedszkole przygotowało także Książkę Kucharską zawierającą przepisy na najbardziej popularne dania świąteczne w naszym kraju oraz opisaliśmy  tradycje i obrzędy świąteczne w  Polsce.

Mamy nadzieję że jeszcze przed Świętami nasze Przedszkole otrzyma karty z życzeniami od przedszkolaków z Grecji i Rumunii.

DSC_7652
DSC_7655

eTwinning

„ Little environmentalists” *plik PDF

Prezentacja

Nasze Przedszkole otrzymało Karty Świąteczne z Grecji i Rumunii. Otrzymaliśmy również prezentację , w jaki sposób dzieci z Grecji ...

Linki

 

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.