wiosna-grupa-3
wiosna-grupa-8
wiosna-grupa-9

eTwinning 15/16

Nasze Przedszkole po raz kolejny wzięło udział w projekcie eTwinning .

eTwinning to społeczność gromadząca szkoły i przedszkola z całej Europy współpracująca za pomocą mediów elektronicznych. Uczniowie i nauczyciele wykorzystują Internet we współpracy ponad granicami – współdziałają , wymieniają się informacjami , materiałami do nauki oraz tworzą wspólne projekty.

Tematykę projektu łatwo dostosować do możliwości i zainteresowań uczniów oraz aktualnie omawianych treści .

Nawiązaliśmy współpracę z Przedszkolami z : Litwy, Estonii , Słowacji oraz Rumunii. Wspólnie stworzyliśmy projekt : „Autumn tree. „

Tematem projektu była jesień i zmiany zachodzące w przyrodzie o tej porze roku . Dzieci z naszego Przedszkola oraz z Przedszkoli partnerskich wykonały różnymi technikami jesienne drzewa. Każda placówka wysłała kilka prac do biorących udział w projekcie Przedszkoli oraz przygotowała wystawę z nadesłanych prac.

Nasze przedszkolaki wykonujące jesienne drzewa :

Przedszkolaki ze Słowacji: