Cała Polska Czyta Dzieciom

Jest to ogólnopolska akcja, która ma na celu zwiększenie zainteresowania czytelnictwem. Nasze przedszkole przez cały rok zachęcało rodziców, aby włączyli się w to przedsięwzięcie. Cykliczne czytanie rozwija wyobraźnię dzieci, wzbogaca słownictwo i pomaga w lepszym wnioskowaniu. Rozbudza zainteresowanie książką jako źródłem wiedzy. Codzienne czytanie jest wspaniałą terapią pedagogiczną.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za poświęcony czas na czytanie wybranych utworów literackich w naszym przedszkolu. Mamy nadzieję, że wspólnie z państwem przyczyniliśmy się do zapoczątkowania zainteresowaniem czytelnictwem.

Zachęcamy do codziennego czytania książek :-)

"Złota lista"

Złota lista „Złota Lista” nie jest ustanowiona raz na zawsze. Umieszczone na niej tytuły książek pobudzają ...