Godło Polski
1
2
lato-grupa-3
lato-grupa-4
5
6
lato-grupa-7
lato-grupa-8
lato-grupa-9

Przedszkole nr 2 w Radzyminie

Przedszkole nr 2
ul. Witosa 78
05-250 Radzymin 

tel:735039559

email: pp2sekretariat@wp.pl

email: pp2radz@wp.pl

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

Nasze Przedszkole brało udział w Ogólnopolskim konkursie Plastycznym. Wysłane były dwie prace Hanny Gruza z gr I oraz Jakuba Przetackiego z gr VIII . Poniżej wyniki konkursu :)

PROTOKÓŁ Z VI EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO  

KONKURSU  PLASTYCZNEGO

„Ptaki w utworach Wandy Chotomskiej” 

z dn. 18.10.2017r.

 

Komisja konkursowa w składzie:

 

Przewodniczący – p. Marcin Ciszek, Dyrektor Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica

Członkowie : p. Marcin Nowak – Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Pustyni 

p. Barbara Wojtunik – instruktor CKiB

p. Marta Wójcik – nauczyciel plastyki

p. Małgorzata Ożóg – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 

spośród wszystkich nadesłanych prac wybrała

i zakwalifikowała do  konkursu oraz wystawy pokonkursowej zgodnie 
z Regulaminem 226  prac.

Nagrodzono prace w następujących kategoriach:

 

I kategoria – 5–6  lat

I miejsce – Oliwia Rybak,  5 lat
„Pawie”

opiekun – p. Agnieszka Zięba

Publiczne Przedszkole w Pustyni 

II miejsce – Joanna Śpiewak, 5 lat

„Sowa”

Opiekun – p. Joanna Bochenek

Przedszkole Sacré Coeur w Tarnowie

III miejsce – Jakub Przetacki, 6 lat

„Sokół”

Opiekun – p. Bożena Matera

Przedszkole nr 2 w Radzyminie

WYRÓŻNIENIE:

 Lena Lewandowska

 „Tęczowy paw”

 Opiekun – p. Agnieszka Kochanowska

 Przedszkole nr 33 w Elblągu

 II kategoria – klasy I–III

I miejsce – Maksymilian Warzecha, 7 lat, kl. I
„Sowa”

opiekun – p. Jadwiga Sus

Szkoła Podstawowa w Ryglicach

II miejsce –Katarzyna Dziobak, 8 lat, kl. III

„Wróbel”

Opiekun – p. Sylwia Szetela

Publiczna Szkoła Podstawowa Dąbrówkach

III miejsce – Anna Margiel, 9 lat

„Kwiczoł”

Opiekun – p. Beata Fonik

Ośrodek Kultury w Będzinie

WYRÓŻNIENIE:

 Szymon Jaśkiewicz, 7 lat, kl. I

 „Gile”

 Opiekun – p. Karolina Borkowska

 Szkoła Podstawowa w Kwakowie, woj. pomorskie

 

 III kategoria – klasy IV–VII

 

I miejsce – Anastazja Ivanushkina, 12 lat, kl. VII
„Dzięcioł”

opiekun – p. Agnieszka Janecka

English Primary School im. A. Einsteina w Krakowie

II miejsce –Aleksandra Dudek, 13 lat, kl. VII

„Sikorki”

Opiekun – p. Anna Langier

Szkoła Podstawowa nr 53 z oddziałami Integracyjnymi w Częstochowie

III miejsce – Marcin Słota, 13 lat, kl. VI

„Kokoszki”

Opiekun – p. Joanna Feret - Wszołek

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ropczycach

WYRÓŻNIENIE:

 Milena Krupa, 10 lat

 „Ptaki”

 Opiekun – Michał Graczyk

 Pracownia Plastyczna Ośrodek Kultury w Niemodlinie

NAGRODY SPECJALNE:

Nagroda Dyrektora CKiB Gminy Dębica
p. Marcina Ciszka

Hanna Galicka, 12 lat, kl. VI

„Kawka”

Opiekun – p. Jolanta Błażewska

Szkoła Podstawowa nr 10 w Legnicy

 

Piotr Kozioł, 10 lat, kl.IV

„ Legenda o złotej kaczce”

Opiekun – p. Halina Kozioł

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Ocieckiej

 Nagroda Dyrektora Szkoły Podstawowej w Pustyni

p. Marcina Nowaka

Urszula Szpakowska, 5 lat

„Kawka”

Opiekun – p. Bożena Bacharewa

Szkoła – Przedszkole „Malowany latawiec” w  Wojdatach, Litwa

ZWYCIĘZCOM SERDECZNIE GRATULUJEMY I ZAPRASZAMY 
DO KOLEJNEJ EDYCJI KONKURSU W PRZYSZŁYM ROKU SZKOLNYM

 

 

DSC_6813
DSC_6819
DSC_6823
DSC_6825
DSC_6846
DSC_6852
DSC_6855
DSC_6862
DSC_6865
DSC_6875
20170926_084809
VIKOWC1

Linki

 

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.